Opinie klientów o kancelarii FabrykaKreatywna.com

Poznaj opinie naszych klientów!

Avatar
polecam usługi
28/08/2019

ochrony zarzadu przed dlugami

Avatar
zadłużone mieszkanie
04/08/2019

dziekujemy za pomoc ochrony mieszkania z długami

Avatar
adr
27/07/2019

Polecam sprawną i zdecydowaną obsługę , przenosiliśmy trzy nieruchomości obciążone hipotekami w tym było kilka przymusowych, na kilka lat spokój 🙂

Avatar
styczeń 2019
15/07/2019

Dziękuje za pomoc z naszym zadłużeniem i pozdrawiam, jednocześnie polecam serdecznie wszystkim Państwa kancelarię jako rzetelną i solidną firmę. Państwo pomogli mi w załatwieniu sprawy z którą sama bym sobie nie poradziła. Zrobili to szybko i w dobrej cenie. Najważniejsze że zabezpieczyliśmy się na wypadek windykacji . 🙂

Avatar
andżelika
30/06/2019

Przyszłam do Panów z problemem inwestycji w działkę budowlaną pod Poznaniem. Wiele niejasności zostało rozwianych w tym tych z ochroną majątku przy działalności gospodarczej i spółce męża. Dzięki pomocy doradców już jestem na etapie budowy domu. Dziękuję, pozdrawiam. Polecam serdecznie.

Avatar
Ellada
09/06/2019

Pełen profesjonalizm wspaniałe podejście do klienta, obsługa bardzo fachowa w sprawach zadłużeń i ich unikania!!! Wszystkie moje kłopoty skończyły się dzięki państwu jestem bardzo bardzo zadowolona polecam wszystkim.

Avatar
firma jednoosobowa zadłużona po restrukturyzacji
21/05/2019

ogromna pomoc przy restrukturyzacji zadłużonej działalności gospodarczej i przekształceniu - bardzo dziękuję i Pozdrawiam.

Avatar
Anna
09/05/2019

Pełen profesjonalizm wspaniałe podejście do klienta obsługa klienta bardzo fachowa!!! Wszystkie moje kłopoty z działalnością gospodarczą skończyły się dzięki państwa jestem bardzo bardzo zadowolona polecam wszystkim,

Avatar
phu invest firma
29/04/2019

pozbycie się działalności gospodarczej przez jak to mówi P. Błażej konwersję było chyba najbardziej skueczną metodą szybkiej upadłości bez upadłości

Avatar
Kamil Jaros
01/04/2019

Bardzo pomocna i fachowa firma. Posiadają na prawdę dobrych fachowców którzy w tej dziecinie są wstanie pomóc na tyle na ile będziemy tego potrzebować. Na prawdę polecam obsługę odpowiedzialności za zobowiązania i blokowanie pozwu przeciwko spółce o zapłatę

Avatar
mateusz
08/03/2019

Przyszedłem do firmy z prośbą o napisanie biznesplanu i udzielenie wsparcia merytorycznego Całość zrealizowana w pełni profesjonalnie i szybko i po problemie optymalizacja spółki przebiegła szybko i konkretnie.

Avatar
Dagmara Wen
13/02/2019

Świetny kontakt, wysokie kompetencje w zakresie optymalizacji antywindykacyjnych związanych z odpowiedzialnością członków zarządu za zobowiązania, duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Warto korzystać z usług Kancelarii Doradztwa Gospodarczego i Inwestycyjnego. Polecam wszystkim.

Avatar
marek kowal
31/01/2019

Wiele drobnych porad, ale za każdym razem dużo ułatwiły mi załatwienia. Pomoc fachowa i konkretna z artykułu 299 ksh. Polecam innym

Avatar
Paula Racibórz
20/01/2019

Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, duża skuteczność pomocy. No i wszystko przebiega w przemiłej atmosferze 🙂 Ci ludzie wiedzą, co robią i robią to świetnie. Polecam każdemu i pozdrawiam!

Avatar
Krysia Chumrka
31/12/2018

Z Okazji zbliżającego się Nowego Roku Życzę Sukcesów w pracy oraz Bardzo Dziękuję za pomoc przy obsłudze artykułu 299 Kodeksu Spółek Handlowych mila obsługa, świetne doradztwo, duża wiedza, super pomoc, profesjonalizm pod każdym względem. Indywidualne podejście do każdego. Jestem zadowolona 🙂 windykacja raczej ma kwaśną minę.

Avatar
wiktor nowicki
12/12/2018

Świetne, profesjonalne doradztwo. Można liczyć na konkretną, trafiającą w sedno poradę, dzięki której wybijemy się na rynku. Szczególnie wysoko oceniam pomoc przy biznes planie i polecam każdemu, kto ma fajny pomysł, ale nie wie, jak go wcielić w życie- tutaj doradzą najlepiej 🙂

Avatar
Małgorzata S.
25/11/2018

Bardzo polecam usługi Fabryki Kreatywnej. Jestem zachwycona obsługą biura wirtualnego, którym zajmują się już cztery lata. Ciężko było mi znaleźć ofertę odpowiednią dla mojej firmy, oni zaproponowali biuro wirtualne na świetnych warunkach. Zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona. Najwyższa jakość za naprawdę niską cenę. Bardzo polecam.

Avatar
Fryderyk Lis
18/11/2018

Bardzo polecam usługi Kancelarii Fabryka Kreatywna. Prowadzą biura wirtualne kilku moich spółek, które zresztą od nich kupiłem.

Avatar
Weronika
04/11/2018

Wstyd się przyznać, ale moja spółka zaczęła mieć poważne kłopoty finansowe. Nie wiedziałam jak z nich wybrnąć. Za poleceniem znajomego zwróciłam się do Kancelarii Doradztwa Gospodarczego i Inwestycyjnego. Muszę przyznać, że bardzo mi Państwo pomogli. Ukierunkowali i zaproponowali kilka wyjść. Polecam, bo warto. Dzięki Wam mój biznes nie upadł.

Avatar
Tomasz Gałązka
19/10/2018

Pełen profesjonalizm - tak w dwóch słowach mogę opisać Kancelarie Doradztwa Gospodarczego i Inwestycyjnego. Kontakt z Państwem bardzo dobry, nie zdarzyło się aby nie udało mi się skontaktować i uzyskać odpowiedzi na moje zapytanie. Cena usług w stosunku do jakości i czasu jaki Państwo mi poświęcili także bardzo dobra. Sprawa w jakiej mi Państwo pomagali także potoczyła się po mojej myśli.

Avatar
Remigiusz Fabas
05/10/2018

Trzy lata temu musiałem ogłosić upadłość mojej firmy. Kancelaria zajmowała się firmą do czasu zdobycia przeze mnie pieniędzy na ogłoszenie jej upadłości.

Avatar
Franciszka Dyjan
29/09/2018

Korzystałam z usług kancelarii już kilkukrotnie. Kupowałam od nich spółki, jedną im sprzedałam, a teraz prowadzą biura kilku moich spółek w wirtualny sposób.

Avatar
przemek
25/09/2018

blokada komornika a tym samym wizja 299 ksh = mistrzostwo. zapis w kodeksie może i jest ale z odpowiednimi ludźmi to martwy przepis 😉

Avatar
Marcin – Kodeks
15/09/2018

furtki są po to by z nich korzystać dlaczego nie , niby dlaczego mam odpowiadac za zobowiazania spółki ? ułożyć strategię od założenia spółki po obronę ! to trzeba wiedzieć rozumieć i czuć 😉 fabrykakreatywnosci wie co robić i jak robić aby windykator mógł co najwyżej wynonywać złośliwe połączenia prosząc o spłatę długu 😉

Avatar
inna
10/09/2018

wzorowa wspópraca od projektu po finalizacje

Avatar
Teresa Koszala
03/09/2018

Bardzo polecam współpracę z Fabryką Kreatywną. Parę lat temu kupiłam od nich spółkę, a później zaczęli prowadzić jej biuro wirtualne i to na bardzo korzystnych dla mnie warunkach.

Avatar
Mateusz Tutek
25/08/2018

Bardzo polecam usługi Fabryki Kreatywnej. Sporo można u nich załatwić i to najbardziej mnie do nich przekonało.

Avatar
projekt finansowań
06/08/2018

Polecam usługi na najwyższym poziomie.

Avatar
Agata Palka
23/07/2018

Kiedy przyszedł czas na ogłoszenie upadłości spółki, nie było mnie na to zwyczajnie stać, a kolejny kredyt nie wchodził w grę.

Avatar
Sławek Harazim
19/07/2018

Od kiedy znajomy polecił mi Fabrykę Kreatywną, jakieś 7 lat temu, a ja zdecydowałem się skorzystać z ich usług, mogę polecić je każdemu.

Publikując komentarz przekazujesz nam swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres mail . Podanie tych danych jest dobrowolne –  Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis oraz data opublikowania komentarza . Administratorem Twoich danych osobowych stanie się:

WELCOME2INVEST.COM LTD

z siedzibą w :

220C BLYTHE ROAD
LONDON
UNITED KINGDOM
W14 0HH
Company No. 09057406
Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: biuro@fabrykakreatywna.com Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.