Życzenia Świąteczno Noworoczne cz.2

Życzenia Świąteczno Noworoczne cz.2

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2017 chciałbym życzyć kochanym radcom i innym 'fahofcooom' przynajmniej trochę uczciwości i rzetelności w obsłudze .

10 grzechów głównych

  1. wniosek o upadłość przed niczym nie chroni – dopiero ogłoszenie upadłości proszę to mówić klientom .

  2. wpis zmian do KRS np. zmiana Prezesa Zarządu jest wpisem deklaratoryjnym – liczy się dzień podjęcia uchwały odwołującej ze stanowiska proszę uspokoić klienta .

  3. forma uchwały odwołującej zarząd może być zwykła pisemna – dla pewności jednak potwierdź ją Notarialnie za zgodność z oryginałem – jak tak doradzam .

  4. aby być pociągniętym do odpowiedzialności z Art 299 k.s.h konieczne jest orzeczenie bezskuteczności egzekucji wobec Spółki ale nie tylko !!! dlaczego to temat tabu ???!!!

  5. odrzucenie upadłości przez Sąd otwiera szybką drogę do 299 k.s.h . mało który przez was obsługiwany klient o tym wie !!!

  6. wiem że upadłość to szybka kasa w kieszeni – proszę o choć troszkę przyzwoitości , w swojej karierze widziałem dziesiątki wniosków które nie miały szans „przejścia” a mimo to poszły do Sądu nie jeden miał niezły ubaw czytając je a następnie oddalając .

  7. w kasie Spółki zero , brak jakiegokolwiek majątku – nawet wierzytelności !!! oczywiście upadłość przejdzie – gó…. przejdzie !!! wsadziłeś klienta na minę a miałeś działać w najlepiej pojętym interesie !!!

  8. nie strasz udziałowców w Spółce – mogą sprzedać udziały w Spółce na każdym etapie jej istnienia – może być w trakcie kontroli , upadłości , likwidacji , czysta , zadłużona etc.

  9. nikt nie musi być Prezesem do śmierci – nie kłam .

  10. Nie ładnie naciągać na 299 k.s.h w Spółce Akcyjnej !!!

chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 601-685-195

No Comments

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.