Spotkał mnie Wielki, Przeogromny zaszczyt !!!

Spotkał mnie Wielki, Przeogromny zaszczyt !!!

Jako że robimy dobrą robotę i jesteśmy na 200% skuteczni , nasza działalność jest solą w oku wielu i tak :

Do mnie , skromnego brytyjskiego biznesmena , pofatygował się napisać sam Minister ! tak nie przesłyszeliście się !

Minister Spraw Wewnętrznych ( boże jak to brzmi , do teraz trzęsę się jak prosię idące na rzeź ) …

Na tym koniec komplementów i całowania się po dupkach   Ministrowi chyba się systemy/czasy pomyliły , jak zobaczyłem bełkot zapisany na kartce nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać . chcę abym w kilku zdaniach nakreślił skąd brytyjska spółka posiada kapitał na inwestycje , może to spóźniony żart prima aprilisowy ?!

ministrze proszę posłuchać bo powiem to tylko raz !!!

 

Jedynym Ministrem któremu będę się tłumaczył z funkcjonowania brytyjskiej spółki jest Pani Minister Theresa May / Her Majesty Revenue & Customs / companies house, tylko oni za pośrednictwem brytyjskich służb mogą poddawać kontroli spółkę prawa brytyjskiego o którą zostało wysłane zapytanie , na początek zapraszam do zapoznania się z lekturą  :  www.gov.uk/government/organisations/companies-house  o ile możliwości językowe są wystarczające

 

Wobec takiego krnąbrnego osobnika jak ja zawsze można skorzystać z usług najlepszych siepaczy np. z Legionowa słyszałem że zasługi mają przednie , ostatnio pojawiło się jednak lepsze Komando z Kutna mają super wyniki … samobójca potrafi sobie strzelić trzy razy w głowę i tylko raz chybiając zanim umrze , w końcu od tego jest się ministrem żeby każdy znał swoje miejsce w szeregu , a jak nie to … można np. udławić się własną śliną , strzelać sobie w głowę kilka razy , strzelić ze strzelby w plecy dwa razy , pług śnieżny może przejechać w lipcu etc.

 

Proszę już nie nadużywać stanowiska i się nie kompromitować , proponuję wysłać zapytanie do  GazPromu skąd ma kapitał na inwestycje , wiem że to jest śmieszne – ale to nie ja zacząłem .

 

afera podsłuchowa po części potwierdza stan intelektu co niektórych osobników tegoż jak prostego gatunku    Trzeba będzie złożyć protest na tak bezkarne i haniebne zachowania wysokiego urzędnika państwowego w stosunku do Spółki brytyjskiej

 

Ps. wiem … pamiętam , już po was idziemy

No Comments

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.