Lubię ignorantów – to mój ulubiony gatunek w naszej dżungli , wbrew pozorom oni pomagają bo każą myśleć/wysilić nasze umarłe szare komórki i motywują do cięższej pracy.

Zakup zadłużonej spółki

Czytając różne publikacje na temat Zakupu Zadłużonej Spółki natknąłem się na dość głośny artykuł którym wiele redakcji się lubi posługiwać .
Sprawa dotyczy Spółki/Zarządu z miasta Bełchatowa opisana tutaj:

https://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/belchatow-sprzedali-zadluzona-spolke-by-nie-placic-dlugow,2477815,art,t,id,tm.html

Jak czytamy w „głośnym” tytule tejże gazety:

Sprzedali spółkę aby nie płacić długów oraz, że teraz Prezes i Wice Prezes zostali skazani na karę 1.5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Dalej możemy przeczytać że przy okazji sprzedaży zadłużonej Spółki ryzykuje się wyrokiem itd…

Manipulacja tkwi w szczegółach…

Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jeden mały szczegół… Zarząd Spółki nie został skazany za to, że sprzedał zadłużoną Spółkę! Tylko za pospolite przestępstwa kryminalne popełnione w trakcie jej prowadzenia! Wyrok Sądu jest w internecie, wystarczy poszukać.

Puentą dla zwiększenia napięcia jest wpis o treści: „Wobec tych „nabywców” toczy się zresztą odrębne postępowanie sądowe.”

Niestety! Jest to kolejny strzał w kolano! Nabywca opisanej Spółki zmarł jeszcze przed procesem 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą w zakresie Upadłości/likwidacji Zadłużone Spółki zapraszam na bezpłatne konsultacje do naszego biura w Warszawie.