Skup zadłużonych nieruchomości

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup zadłużonych nieruchomości

Posiadasz zadłużoną nieruchomość? Sprzedaj ją nam! Skupujemy różnego rodzaju nieruchomości obciążone zadłużeniem. Możesz sprzedać nam każdą nieruchomość – mieszkanie, dom, działkę czy nawet lokal usługowy!

Skup zadłużonych nieruchomości – nasza oferta

Skupujemy nieruchomości z różnymi rodzajami zadłużenia, w tym:

  • hipoteką wynikającą z długów w Urzędzie Skarbowym lub ZUS;
  • kredytem hipotecznym;
  • pożyczką prywatną;
  • zadłużeniem wynikającym z niepłacenia czynszu lub rachunków za media;
  • zajęciem komorniczym;
  •  gdy hipoteka kilkukrotnie przewyższa wartość nieruchomości, np. wartość nieruchomości to 1.000.000,00 zł a wpisy w dziale IV księgi wieczystej wynoszą 15.000.000,00 zł

Jesteśmy także zainteresowani nieruchomościami po prywatnych inwestorach, a także przewłaszczonymi na zabezpieczenie.

Kim jesteśmy?

Nasza firma zajmuje się skupem zadłużonych nieruchomości od lat. Mamy spore doświadczenie oraz wiedzę o rynku nieruchomości. Działamy zgodnie z prawem i cieszymy się dobrymi opiniami klientów. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Możesz zaufać nam w pełni – szybko dokonujemy niezbędnych formalności i wypłacamy należne pieniądze.
Co zyskujesz sprzedając zadłużoną nieruchomość?

Masz problem ze spłatą zadłużenia? Wpadłeś w spiralę długów przez zaciąganie szybkich chwilówek i komornik chce zająć Twoje mieszkanie? Sprzedaż mieszkania do skupu jest jednym ze sposobów na wyjście z zadłużenia. Poza tym sprzedając nam mieszkanie z zajęciem komorniczym, możesz uzyskać nawet wyższą kwotę niż ta, która zostanie uzyskana w licytacji prowadzonej w ramach egzekucji. Dzięki temu możesz uniknąć drastycznej egzekucji i pozbyć się balastu, jakim jest dług. Sprzedaż zadłużonej nieruchomości gwarantuje Ci pozyskanie środków zarówno na oddłużenie, jak i nabycie nowej. Pozbędziesz się więc niepotrzebnego stresu i zyskasz nowe możliwości.

Gdzie Działamy?

Skupujemy zadłużone nieruchomości na terenie całego kraju!

No Comments

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.