Koncepcje i analizy

Spółka

Jak pozbyć się problemów z firmą?

Każdy, kto prowadzi własny biznes ma świadomość, że wystarczy jedna zła decyzja, która może zaważyć na wszystkim, co do tej pory udało się osiągnąć zawodowo. Mnóstwo informacji, które są niezrozumiałe, brak odpowiednich danych, mogących pomóc podjąć właściwą decyzję to dla niektórych chleb powszedni. Są sytuacje, kiedy nie wiadomo do kogo zwrócić się o pomoc. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które zapewniają, że są doskonałym doradcami, jednak w praktyce okazuje się, że nie potrafią spełnić swoich obietnic.

W jakich kryzysach możemy pomóc?

Każdą spółkę mogą spotkać trudności, to naturalne, ponieważ wpływ mają na nią nie tylko błędne decyzje, ale również ogólne problemy gospodarcze. Problemy między wspólnikami, brak płynności finansowej czy narastające zadłużenie stawiają wspólników spółki przed trudnymi decyzjami. Od tego jesteśmy my. Pomagamy w sprawach stosunkowo prostych oraz bardzo trudnych, m.in. likwidacji, upadłości, restrukturyzacji. W przypadku restrukturyzacji pomagamy w restrukturyzacji w procesie sądowym oraz restrukturyzacji bez udziału sądu. Pierwszy typ naprawy spółki wiąże się ze zmianami z 2016 roku przedsiębiorstwo w kryzysie ma możliwość gruntownej restrukturyzacji, a wierzyciele zyskują możliwość nadzorowania tego procesu. Drugi typ restrukturyzacji pojawia się w momencie, kiedy przedsiębiorca nie uważa postępowania sądowego za korzystne dla siebie. Niezależnie od sytuacji – możesz na nas liczyć.

Pomagamy w najtrudniejszych sprawach!

Jesteśmy grupą ambitnych, zapalonych specjalistów, dzięki czemu na przestrzeni kilkunastu lat staliśmy się dla wielu świetnymi partnerami w biznesie. Pomagaliśmy niejednemu przedsiębiorcy wyjść z trudnej sytuacji, w momentach w których wydawało się, że nie ma żadnego wyjścia. Z naszą pomocą nawet najbardziej skomplikowane kwestie, staną się jaśniejsze. Współpracując z nami podejmiesz decyzje, które dotąd były dla Ciebie trudne, a nawet spędzały Ci sen z powiek.
Dajemy pełną gwarancję profesjonalnego podejścia do każdego poruszanego tematu oraz rzetelności w działaniu. Z nami u boku trudne decyzje staną się łatwe, a to dzięki świadomości, że masz wsparcie osób, które każdego dnia spotykają się z zawiłościami prawnymi i trudnymi warunkami funkcjonowania przedsiębiorstw w naszym kraju.

Jesteśmy po to, aby przejąć Wasz ciężar. Służymy pomocą w sprawach łatwych, trudnych i bardzo skomplikowanych. Doradzamy, jak wybrnąć z kłopotów oraz jak rozwiązywać problemy związane z prowadzeniem firmy.