Pluskwa która nawet dobrze ugryźć nie może

Pluskwa która nawet dobrze ugryźć nie może

Pracownikom windykatorni z  pięknego miasta Tychy chyba coś się pomyliło … myśleli że są cwańsi  niż ładniejsi , odczekali do czasu gdy nikogo nie będzie w biurze pewnej firmy , następnie weszli , zaczęli PRZESŁUCHIWAĆ !!! sekretarkę ,  PRZESZUKIWAĆ !!! pomieszczenia biurowe , nie wiem czego szukali , raczej metoda zastraszania .

Po mojej rozmowie telefonicznej z  Panem który brał udział w najściu , można śmiało powiedzieć w napaści ,  nie był tak chętny na ponowne spotkanie , zapytałem dlaczego ? przecież tyle trudu Pan sobie zadał żeby  się spotkać , jechał w korkach z Tychów do Warszawy później korki w samej Warszawie – w biurze był jak  Tomy Lee Jones w Ściganym , oczywiście wobec bezbronnej sekretarki , a teraz odpuszcza ?! nie uzyskałem odpowiedzi , facecik zrobił się mały i jak najszybciej chciał zniknąć lub zapaść się pod ziemię .

sprawa zostaje zgłoszona na Policję , napaść , zastraszanie , włamanie do pomieszczeń biurowych , używanie gróźb karalnych .

Windykator damski bokser był tak uprzejmy że zostawił wizytówkę … to jednak nie koniec , adres mailowy na wizytówce pod imieniem i nazwiskiem tego Pana należy do Pani Kierownik Działu Formalno-Prawnego tak wynika ze strony internetowej – dział kontakt , bardzo ciekawe , etyka pozwala na tego typu bandyckie zachowania ?! przecież tyle etyki ( aż się wylewa ) w rekomendacji uzyskanej od Polskiego Związku Windykacji którą się chwalą się na swoich stronach , aż zęby bolą , a tu taka wpadka , no nie wiem , naprawdę nie wiem co o tym myśleć proszę Pana .

Może następna rekomendacja od związku mleczarzy … hmm ?

No Comments

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.