Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, którego strukturę tworzą ludzie o dużym doświadczeniu i niepodważalnej znajomości prawa. Współpracujemy ze sobą od 1998 roku. Do rozpoczęcia naszej działalności skłoniły nas wspólna pasja oraz chęć przekazywania ludziom usług na najwyższym poziomie.

Podstawowy termin, którym się kierujemy jest powiedzenie – „nie ma rzeczy niemożliwych”. Nie ma takiej sytuacji, w której odmówilibyśmy pomocy. Jesteśmy grupą osób, która za cel stawia sobie wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki współpracy z fachowcami z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie oferować pomoc firmom oraz osobom, które je prowadzą.

 

UCZCIWOŚĆ I DORADZTWO

Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie. Największy nacisk kładziemy na uczciwość wobec naszych Klientów. Wiemy, że w dłuższej perspektywie owocuje to tym, że Klienci wracają bądź polecają nas swoim znajomym. Utrzymanie uznanej i rozpoznawalnej marki to nasz priorytet.

Nasza działalność skierowana jest zwłaszcza do wszystkich osób i instytucji borykających się z problemami związanymi z różnymi zobowiązaniami wobec osób trzecich oraz innych firm. Prowadzimy kompleksowe doradztwo opracowane pod kątem szeregu działań mających na celu zabezpieczyć klienta przed wszelkimi roszczeniami osób trzecich oraz instytucji. Dbamy o interes naszego klienta począwszy od rejestracji działalności gospodarczej poprzez sprzedaż, likwidację oraz upadłość, a kończąc na reprezentowaniu go w sądzie.

 

PROFESJONALIZM I DYSKRECJA

 Oferujemy również działania związane z ochroną antywindykacyjną, która pomoże chronić majątek klienta przed firmami windykacyjnymi. Bierzemy na siebie negocjacje z wierzycielami, ale przede wszystkim ustalamy zasadność roszczeń. Jeśli zobowiązanie jest zasadne, wówczas przyjmujemy na siebie reprezentowanie klienta przed sądami lub komornikami. Nasza firma bierze na siebie odpowiedzialność za całkowite wyjaśnienie sprawy oraz przystąpienie do negocjowania warunków porozumień i zakończenia spraw związanych z windykacją. To co nas wyróżnia to pełen profesjonalizm i przede wszystkim działalność zgodna z prawem. 

 

KOMPLEKSOWO I SKUTECZNIE

Optymalizujemy firmę również pod względem zabezpieczenia jej przed kontrolą. Reprezentujemy klienta podczas audytu prowadzonego przez Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwową Inspekcję Pracy, Państwową Inspekcję Handlową itp. Doradzamy właścicielom, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową lub karną za różne zobowiązania wobec innych podmiotów. Cechuje nas niepodważalna skuteczność w działaniach związanych z ochroną antywindykacyjną, majątku prywatnego, budowanie aktywów oraz obrony przed art. 233/299/586 K.s.h. 

Działamy kompleksowo i wdrażamy skuteczny plan naprawczy dla podmiotów mających problem z płynnością finansową na skutek różnych czynników. Nasza firma jest profesjonalna i zabezpiecza majątek i interes klienta przed firmami windykacyjnymi, instytucjami kontrolnymi lub sądami. Jesteśmy skuteczni i na pewno zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.