Życzenia Świąteczno Noworoczne cz.1

Życzenia Świąteczno Noworoczne cz.1

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2017 chciałbym Wszystkim życzyć : wytrwałości i cierpliwości w prowadzeniu biznesu w naszym pięknym kraju .

Życzenia kieruję do wszystkich prowadzących biznes w postaci Spółki z o.o. I proszę zapamiętajcie najważniejsze 10 przykazań dotyczące sp. z o.o.

  1. wniosek o upadłość przed niczym nie chroni – dopiero ogłoszenie upadłości .

  2. wpis zmian do KRS np. zmiana Prezesa Zarządu jest wpisem deklaratoryjnym – liczy się dzień podjęcia uchwały odwołującej ze stanowiska .

  3. forma uchwały odwołującej zarząd może być zwykła pisemna – dla pewności jednak potwierdź ją Notarialnie za zgodność z oryginałem .

  4. aby być pociągniętym do odpowiedzialności z Art 299 k.s.h konieczne jest orzeczenie bezskuteczności egzekucji wobec Spółki ale nie tylko !!!

  5. odrzucenie upadłości przez Sąd otwiera szybką drogę do 299 k.s.h .

  6. pamiętaj !!! upadłość kosztuje !!! i nie mówię tutaj o wynagrodzeniu Kancelarii .

  7. nie daj się nabrać na upadłość !!!

  8. możesz sprzedać udziały w Spółce na każdym etapie jej istnienia – może być w trakcie kontroli , upadłości , likwidacji , czysta , zadłużona etc. nic ciebie z Spółką nie trzyma a ty nie jesteś jej niewolnikiem

  9. udziałowcy nie chcą ciebie odwołać z funkcji w Zarządzie ?! Sporządzasz Rezygnację i wysyłasz ją na adres Spółki następnie wyjawienie do KRS .

  10. Nie daj się zastraszyć windykatorom komornikom i innym radcom prawnym na 299 k.s.h w Spółce Akcyjnej !!!

chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 601-685-195

Tagi:

Publikując komentarz przekazujesz nam swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres mail . Podanie tych danych jest dobrowolne – Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis oraz data opublikowania komentarza . Administratorem Twoich danych osobowych stanie się:

WELCOME2INVEST.COM LTD

z siedzibą w :

220C BLYTHE ROAD
LONDON
UNITED KINGDOM
W14 0HH
Company No. 09057406
Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: biuro@fabrykakreatywna.com Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.