Opinie klientów o kancelarii FabrykaKreatywna.com

Poznaj opinie naszych klientów!

Avatar
Weronika
04/11/2018

Wstyd się przyznać, ale moja spółka zaczęła mieć poważne kłopoty finansowe. Nie wiedziałam jak z nich wybrnąć. Za poleceniem znajomego zwróciłam się do Kancelarii Doradztwa Gospodarczego i Inwestycyjnego. Muszę przyznać, że bardzo mi Państwo pomogli. Ukierunkowali i zaproponowali kilka wyjść. Polecam, bo warto. Dzięki Wam mój biznes nie upadł.

Avatar
Tomasz Gałązka
19/10/2018

Pełen profesjonalizm - tak w dwóch słowach mogę opisać Kancelarie Doradztwa Gospodarczego i Inwestycyjnego. Kontakt z Państwem bardzo dobry, nie zdarzyło się aby nie udało mi się skontaktować i uzyskać odpowiedzi na moje zapytanie. Cena usług w stosunku do jakości i czasu jaki Państwo mi poświęcili także bardzo dobra. Sprawa w jakiej mi Państwo pomagali także potoczyła się po mojej myśli.

Avatar
Remigiusz Fabas
05/10/2018

Trzy lata temu musiałem ogłosić upadłość mojej firmy. Kancelaria zajmowała się firmą do czasu zdobycia przeze mnie pieniędzy na ogłoszenie jej upadłości.

Avatar
Franciszka Dyjan
29/09/2018

Korzystałam z usług kancelarii już kilkukrotnie. Kupowałam od nich spółki, jedną im sprzedałam, a teraz prowadzą biura kilku moich spółek w wirtualny sposób.

Avatar
przemek
25/09/2018

blokada komornika a tym samym wizja 299 ksh = mistrzostwo. zapis w kodeksie może i jest ale z odpowiednimi ludźmi to martwy przepis 😉

Avatar
Marcin – Kodeks
15/09/2018

furtki są po to by z nich korzystać dlaczego nie , niby dlaczego mam odpowiadac za zobowiazania spółki ? ułożyć strategię od założenia spółki po obronę ! to trzeba wiedzieć rozumieć i czuć 😉 fabrykakreatywnosci wie co robić i jak robić aby windykator mógł co najwyżej wynonywać złośliwe połączenia prosząc o spłatę długu 😉

Avatar
inna
10/09/2018

wzorowa wspópraca od projektu po finalizacje

Avatar
Teresa Koszala
03/09/2018

Bardzo polecam współpracę z Fabryką Kreatywną. Parę lat temu kupiłam od nich spółkę, a później zaczęli prowadzić jej biuro wirtualne i to na bardzo korzystnych dla mnie warunkach.

Avatar
Mateusz Tutek
25/08/2018

Bardzo polecam usługi Fabryki Kreatywnej. Sporo można u nich załatwić i to najbardziej mnie do nich przekonało.

Avatar
projekt finansowań
06/08/2018

Polecam usługi na najwyższym poziomie.

Avatar
Agata Palka
23/07/2018

Kiedy przyszedł czas na ogłoszenie upadłości spółki, nie było mnie na to zwyczajnie stać, a kolejny kredyt nie wchodził w grę.

Avatar
Sławek Harazim
19/07/2018

Od kiedy znajomy polecił mi Fabrykę Kreatywną, jakieś 7 lat temu, a ja zdecydowałem się skorzystać z ich usług, mogę polecić je każdemu.

Avatar
byłem korzystałem i będę korzystać
16/07/2018

Polecam usługi a w szczególności solidne uczciwą pomoc w upadłości poprzez inwestycję, ktoś już wspomniał że tanio nie jest. Jakość usług warta największych pieniędzy. a co do 299 i 586 o czym głownie jest ta strona to proponuję spotkanie z Panem Błażejem, rozwieje wam wszelkie wątpliwości. ten gość wie co mówi i robi, chirurgia przedsiębiorstw 😉 Pozdrawiam.

Avatar
f_tx
10/07/2018

299 ? faktycznie jest bardzo skuteczne... tylko w fantazjach wierzycieli i domorosłych windykatorów 😉

Avatar
wawa trans
04/07/2018

optymalizacja - wiedzą co robią.

Avatar
Przemek PPHU
30/06/2018

szybk i skuteczna pomoc przed odpowiedzialnością zarządu

Avatar
Danuta Remba
21/06/2018

Doradcy z kancelarii Fabryka Kreatywna, są naprawdę niesamowici. Pracują na najwyższych obrotach, posiadają niesamowitą wiedzę, a co najważniejsze, służą pomocą w bardzo „prosty” sposób.

Avatar
xTreme
08/06/2018

polecam usługi bo warto, czary mary i aktywa 😉

Avatar
Dionizy Tewiz
01/06/2018

Pełen profesjonalizm, bardzo osobiste i indywidualne podejście do klienta, otwartość na propozycje i negocjacje, doświadczenie doradców na najwyższym poziomie – tak w skrócie można opisać Fabrykę Kreatywną, z którą dane mi jest współpracować od czasu do czasu. Korzystałem z ich usług już 13 razy i za każdym razem – całkowity profesjonalizm i wielka pomoc. Polecam serdecznie.

Avatar
ad1
01/06/2018

co zrobić z zadłużoną spolka tylko sprzedac

Avatar
Paweł J.
22/05/2018

Bardzo polecam usługi Fabryki Kreatywnej. Aktualnie prowadzą wirtualne biuro mojej firmy i to za naprawdę świetną cenę. Nie muszę więc wynajmować lokalu na biuro, co pozwala naprawdę sporo zaoszczędzić.

Avatar
świadek zdarzeń
18/05/2018

optymalizacja ryzyka w Spółce, tego powinni uczyć każdego kto próbuje startować z własnym biznesem ! a tak są tacy ludzie jak Pan Błażej.

Avatar
NIBY NIC
17/05/2018

SZKOLENIA Z FISKALIZACJI I JAK NIE DAĆ SIĘ OKRAŚĆ TO BAJKA O BANALNEJ ANTYWINDYKACJI NAWET NIE WSPOMNĘ

Avatar
don wasyleo
15/05/2018

spółek im nie sprzedawałem ale za to polecam "szkolenia" z optymalizacji przedsiębiorstw - nam poprowadzili spółkę od założenia poprzez " biznesplan fiskalizację i takie tam " 😉

Avatar
wilktor ęcki
14/05/2018

prowadzę biznes od zawsze różnie w życiu szło jedna z moich spółek zadłużyła się na ponad 2 miliony , co robić chodziłem po mecenasach wszyscy mówili ogłosić upadłość tylko upadłość , tylko że żaden z nich nie powiedział że w przeciągu roku wyłożę żywej gotówki na stół ponad 200 tyś , a upadóść i tak została oddalona !!!! ze względu na brak środków na jej przeprowadzenie i tu powininem pstawić kropkę ale tego nie zrobię , co było dalej ?!!! tak jak wspomina Pan B. co powtarza jak mantrę , po pierwsze "odrzucenie upadłości otwiera drogę do 299" po drugie "nie zgłoszenie a ogłoszenie upadłości zwalnia zarząd" jak możecie się domyśleć dopadło mnie 299 jak i sprawa karna z 586 kodeksu spółek handlowych to było 8 lat temu i po raz drugi na upadłość nie dam się nabrać są inne subtelne sposoby .

Avatar
falco
12/05/2018

fabrykakreatywna.com nie fabryka a kopalnia wiedzy na temat windykacji/przedawnień/należności i wielu których tu nie wymienie , warto wspomnieć o 299 ksh 😉 i mitach z nim związanych , prawny majstersztyk

Avatar
P.
11/05/2018

Podchodziłem sceptycznie do tego typu transakcji ! namówił mnie znajomy który korzystał kilka razy z usług Kancelarii , opłaciło się ! wiem co robić i jak robić w przyszłości.

Avatar
amtro_x
09/05/2018

można robić wszystko z odpowiednimi ludźmi , Pan Błażej do takich należy 299 ? żaden problem , wierzyciel złożył zawiadomienie z art. 586 ksh ? kopalnia wiedzy , naprawdę kopalnia , potwierdzam co mówił przedmówca ... tanio nie jest , ale warto 😉

Avatar
skup spółek
04/05/2018

kompetencje, to widać i słychać po pierwszej wymianie zdań.

Avatar
Krzysztof Kowalczyk
30/04/2018

Nie łatwo było w krótkim czasie znaleźć kogoś kto odkupi ode mnie moją spółkę i to na korzystnych warunkach dla mnie. Na szczęście znajomy polecił mi Fabrykę Kreatywną.

Publikując komentarz przekazujesz nam swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres mail . Podanie tych danych jest dobrowolne –  Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis oraz data opublikowania komentarza . Administratorem Twoich danych osobowych stanie się:

WELCOME2INVEST.COM LTD

z siedzibą w :

220C BLYTHE ROAD
LONDON
UNITED KINGDOM
W14 0HH
Company No. 09057406
Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: biuro@fabrykakreatywna.com Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.