Opinie klientów o kancelarii FabrykaKreatywna.com

Poznaj opinie naszych klientów!

Avatar
Krysia Chumrka
31/12/2018

Z Okazji zbliżającego się Nowego Roku Życzę Sukcesów w pracy oraz Bardzo Dziękuję za pomoc przy obsłudze artykułu 299 Kodeksu Spółek Handlowych mila obsługa, świetne doradztwo, duża wiedza, super pomoc, profesjonalizm pod każdym względem. Indywidualne podejście do każdego. Jestem zadowolona 🙂 windykacja raczej ma kwaśną minę.

Avatar
wiktor nowicki
12/12/2018

Świetne, profesjonalne doradztwo. Można liczyć na konkretną, trafiającą w sedno poradę, dzięki której wybijemy się na rynku. Szczególnie wysoko oceniam pomoc przy biznes planie i polecam każdemu, kto ma fajny pomysł, ale nie wie, jak go wcielić w życie- tutaj doradzą najlepiej 🙂

Avatar
Małgorzata S.
25/11/2018

Bardzo polecam usługi Fabryki Kreatywnej. Jestem zachwycona obsługą biura wirtualnego, którym zajmują się już cztery lata. Ciężko było mi znaleźć ofertę odpowiednią dla mojej firmy, oni zaproponowali biuro wirtualne na świetnych warunkach. Zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona. Najwyższa jakość za naprawdę niską cenę. Bardzo polecam.

Avatar
Fryderyk Lis
18/11/2018

Bardzo polecam usługi Kancelarii Fabryka Kreatywna. Prowadzą biura wirtualne kilku moich spółek, które zresztą od nich kupiłem.

Avatar
Weronika
04/11/2018

Wstyd się przyznać, ale moja spółka zaczęła mieć poważne kłopoty finansowe. Nie wiedziałam jak z nich wybrnąć. Za poleceniem znajomego zwróciłam się do Kancelarii Doradztwa Gospodarczego i Inwestycyjnego. Muszę przyznać, że bardzo mi Państwo pomogli. Ukierunkowali i zaproponowali kilka wyjść. Polecam, bo warto. Dzięki Wam mój biznes nie upadł.

Avatar
Tomasz Gałązka
19/10/2018

Pełen profesjonalizm - tak w dwóch słowach mogę opisać Kancelarie Doradztwa Gospodarczego i Inwestycyjnego. Kontakt z Państwem bardzo dobry, nie zdarzyło się aby nie udało mi się skontaktować i uzyskać odpowiedzi na moje zapytanie. Cena usług w stosunku do jakości i czasu jaki Państwo mi poświęcili także bardzo dobra. Sprawa w jakiej mi Państwo pomagali także potoczyła się po mojej myśli.

Avatar
Remigiusz Fabas
05/10/2018

Trzy lata temu musiałem ogłosić upadłość mojej firmy. Kancelaria zajmowała się firmą do czasu zdobycia przeze mnie pieniędzy na ogłoszenie jej upadłości.

Avatar
Franciszka Dyjan
29/09/2018

Korzystałam z usług kancelarii już kilkukrotnie. Kupowałam od nich spółki, jedną im sprzedałam, a teraz prowadzą biura kilku moich spółek w wirtualny sposób.

Avatar
przemek
25/09/2018

blokada komornika a tym samym wizja 299 ksh = mistrzostwo. zapis w kodeksie może i jest ale z odpowiednimi ludźmi to martwy przepis 😉

Avatar
Marcin – Kodeks
15/09/2018

furtki są po to by z nich korzystać dlaczego nie , niby dlaczego mam odpowiadac za zobowiazania spółki ? ułożyć strategię od założenia spółki po obronę ! to trzeba wiedzieć rozumieć i czuć 😉 fabrykakreatywnosci wie co robić i jak robić aby windykator mógł co najwyżej wynonywać złośliwe połączenia prosząc o spłatę długu 😉

Avatar
inna
10/09/2018

wzorowa wspópraca od projektu po finalizacje

Avatar
Teresa Koszala
03/09/2018

Bardzo polecam współpracę z Fabryką Kreatywną. Parę lat temu kupiłam od nich spółkę, a później zaczęli prowadzić jej biuro wirtualne i to na bardzo korzystnych dla mnie warunkach.

Avatar
Mateusz Tutek
25/08/2018

Bardzo polecam usługi Fabryki Kreatywnej. Sporo można u nich załatwić i to najbardziej mnie do nich przekonało.

Avatar
projekt finansowań
06/08/2018

Polecam usługi na najwyższym poziomie.

Avatar
Agata Palka
23/07/2018

Kiedy przyszedł czas na ogłoszenie upadłości spółki, nie było mnie na to zwyczajnie stać, a kolejny kredyt nie wchodził w grę.

Avatar
Sławek Harazim
19/07/2018

Od kiedy znajomy polecił mi Fabrykę Kreatywną, jakieś 7 lat temu, a ja zdecydowałem się skorzystać z ich usług, mogę polecić je każdemu.

Avatar
byłem korzystałem i będę korzystać
16/07/2018

Polecam usługi a w szczególności solidne uczciwą pomoc w upadłości poprzez inwestycję, ktoś już wspomniał że tanio nie jest. Jakość usług warta największych pieniędzy. a co do 299 i 586 o czym głownie jest ta strona to proponuję spotkanie z Panem Błażejem, rozwieje wam wszelkie wątpliwości. ten gość wie co mówi i robi, chirurgia przedsiębiorstw 😉 Pozdrawiam.

Avatar
f_tx
10/07/2018

299 ? faktycznie jest bardzo skuteczne... tylko w fantazjach wierzycieli i domorosłych windykatorów 😉

Avatar
wawa trans
04/07/2018

optymalizacja - wiedzą co robią.

Avatar
Przemek PPHU
30/06/2018

szybk i skuteczna pomoc przed odpowiedzialnością zarządu

Avatar
Danuta Remba
21/06/2018

Doradcy z kancelarii Fabryka Kreatywna, są naprawdę niesamowici. Pracują na najwyższych obrotach, posiadają niesamowitą wiedzę, a co najważniejsze, służą pomocą w bardzo „prosty” sposób.

Avatar
xTreme
08/06/2018

polecam usługi bo warto, czary mary i aktywa 😉

Avatar
Dionizy Tewiz
01/06/2018

Pełen profesjonalizm, bardzo osobiste i indywidualne podejście do klienta, otwartość na propozycje i negocjacje, doświadczenie doradców na najwyższym poziomie – tak w skrócie można opisać Fabrykę Kreatywną, z którą dane mi jest współpracować od czasu do czasu. Korzystałem z ich usług już 13 razy i za każdym razem – całkowity profesjonalizm i wielka pomoc. Polecam serdecznie.

Avatar
ad1
01/06/2018

co zrobić z zadłużoną spolka tylko sprzedac

Avatar
Paweł J.
22/05/2018

Bardzo polecam usługi Fabryki Kreatywnej. Aktualnie prowadzą wirtualne biuro mojej firmy i to za naprawdę świetną cenę. Nie muszę więc wynajmować lokalu na biuro, co pozwala naprawdę sporo zaoszczędzić.

Avatar
świadek zdarzeń
18/05/2018

optymalizacja ryzyka w Spółce, tego powinni uczyć każdego kto próbuje startować z własnym biznesem ! a tak są tacy ludzie jak Pan Błażej.

Avatar
NIBY NIC
17/05/2018

SZKOLENIA Z FISKALIZACJI I JAK NIE DAĆ SIĘ OKRAŚĆ TO BAJKA O BANALNEJ ANTYWINDYKACJI NAWET NIE WSPOMNĘ

Avatar
don wasyleo
15/05/2018

spółek im nie sprzedawałem ale za to polecam "szkolenia" z optymalizacji przedsiębiorstw - nam poprowadzili spółkę od założenia poprzez " biznesplan fiskalizację i takie tam " 😉

Avatar
wilktor ęcki
14/05/2018

prowadzę biznes od zawsze różnie w życiu szło jedna z moich spółek zadłużyła się na ponad 2 miliony , co robić chodziłem po mecenasach wszyscy mówili ogłosić upadłość tylko upadłość , tylko że żaden z nich nie powiedział że w przeciągu roku wyłożę żywej gotówki na stół ponad 200 tyś , a upadóść i tak została oddalona !!!! ze względu na brak środków na jej przeprowadzenie i tu powininem pstawić kropkę ale tego nie zrobię , co było dalej ?!!! tak jak wspomina Pan B. co powtarza jak mantrę , po pierwsze "odrzucenie upadłości otwiera drogę do 299" po drugie "nie zgłoszenie a ogłoszenie upadłości zwalnia zarząd" jak możecie się domyśleć dopadło mnie 299 jak i sprawa karna z 586 kodeksu spółek handlowych to było 8 lat temu i po raz drugi na upadłość nie dam się nabrać są inne subtelne sposoby .

Avatar
falco
12/05/2018

fabrykakreatywna.com nie fabryka a kopalnia wiedzy na temat windykacji/przedawnień/należności i wielu których tu nie wymienie , warto wspomnieć o 299 ksh 😉 i mitach z nim związanych , prawny majstersztyk

Publikując komentarz przekazujesz nam swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres mail . Podanie tych danych jest dobrowolne –  Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis oraz data opublikowania komentarza . Administratorem Twoich danych osobowych stanie się:

WELCOME2INVEST.COM LTD

z siedzibą w :

220C BLYTHE ROAD
LONDON
UNITED KINGDOM
W14 0HH
Company No. 09057406
Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: biuro@fabrykakreatywna.com Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.