ciekawostki z forum skarbowcy_pl

ciekawostki z forum skarbowcy_pl

wszystkie wpisy z tego cyklu jak inne są autentyczne i pochodzą z forum skarbowcy_pl zapraszam do lektury:

 

Witam,

Oddział Polskiej Spółki jest pracodawcą i pełni funkcję płatnika zaliczek na podatek dochodowy. Decyzje dot. zaległości podatkowych tychże zaliczek były wydawane na ODDZIAŁ, tyt. wykonawcze również. Oddział nie ma majątku (majątek jest Spółki). Zmierzamy do umorzenia egzekucji, niemniej mam wątpliwość – czy za te zaległości można pociągnąć do odpowiedzialności Spółkę? jesli tak, to w jaki sposób? Dziękuję za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Publikując komentarz przekazujesz nam swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres mail . Podanie tych danych jest dobrowolne – Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis oraz data opublikowania komentarza . Administratorem Twoich danych osobowych stanie się:

WELCOME2INVEST.COM LTD

z siedzibą w :

220C BLYTHE ROAD
LONDON
UNITED KINGDOM
W14 0HH
Company No. 09057406
Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: biuro@fabrykakreatywna.com Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.